برای لایک کردن ( پسندیدن ، با پاس داشت زبان پارسی!) یک عکس و یا یک ویدیو در اینستاگرام ، کافیه که روی اون عکس و یا ویدیو دو بار پشت سر هم و سریع بزنید ( اصطلاحاُ Double Tap کنید) و یا روی آیکن ldquo;قلبrdquo; زیر عکس تاچ کنید. اگر که شما پستی رو قبلاُ لایک کردید ولی بنابر دلایلی دیگه ازش خوشتون نمیاد ، کافیه که یکبار دیگه روی همون آیکن ldquo;قلبrdquo; بزنید تا لایک شما برداشته بشه. (توی اینستاگرام دیسلایک (Dislike) نداریم پس دنبالش نگردید!)

کنار آیکن قلب یک آیکن حباب مانند وجود داره که با تاچ کردن اون ، به شما این اجازه رو میده که روی پست مورد نظرتون کامنت بذارید. وقتی که روی اون تاچ می کنید یک صفحه برای شما می آد که داخل اون می تونید هر چقدر که می خواید کامنتتون رو تایپ کنید.ضمناُ بد نیست بدونید که کامنت ها شما از نظر طول هیچ گونه محدودیتی ندارند ( هر چند محض این که راحت تر خوانده بشند و حوصله ی بقیه رو سر نبرند ، بهتره که کامنت های شما تا حد ممکن مختصر و مفید باشند.)

در کنار آیکن حبابی شکل ، یک آیکن پیکان وجود داره که باهاش میتونید یک عکس و یا ویدیویی رو که به طور خاص ازش خوشتون اومده رو ، به یک و یا چند کاربر مختلف بفرستید (اصطلاحاُ دیرکت (Direct) کردن). تمام محتوایی که شما به بقیه ی کاربر ها ، از این روش، می فرستید ، به صورت یک پیام شخصی ( و یا همون پی ام خودمون) خواهد بود. (در مورد پیام های شخصی بعداُ توضیح خواهیم داد)

چگونه ویدیو ها و عکس هایمان را “شخصی” کنیم:

چگونه لایک کنیم ، کامنت بگذاریم ، ویدیو و یا عکس به بقیه بفرستیم:

، ,یک ,رو ,آیکن ,عکس ,روی ,و یا ,، به ,عکس و ,که روی ,ازش خوشتون ,آیکن ldquo قلبrdquo

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
fazmideh بلاگ fanusclr اداره اوقاف و امور خیریه سردشت think-outside-the-cube خرید اینترنتی ناب مطلب - سایت تفریحی دنیای ما roozaneh BitXurd